• Запрошуємо взяти участь у ХXІІІ Всеукраїнській н/п конференції «Україна ХХІ століття: тенденції та перспективи розвитку (воєнна доба)»

Шановні учні старших класів, гімназисти, ліцеїсти, студенти, магістранти, аспіранти, докторанти, молоді науковці!

Запрошуємо вас 27 жовтня 2022 року взяти участь у ХXІІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Україна ХХІ століття: тенденції та перспективи розвитку (воєнна доба)».

Місце проведення конференції:

Європейський університет, м. Київ, бульв. Вернадського, 16–В, 218 ауд.

Засідання конференції будуть проводитися у змішаному форматі із використанням Zoom.

Час проведення та реквізити доступу до конференції будуть надіслані вам на електронну адресу після реєстрації заявки.

Напрями роботи конференції:

• Соціально-політичний розвиток держави в умовах війни.
  • Історичний досвід України: пошук стратегії незалежності.
  • Стратегічні пріоритети розвитку економіки, маркетингу, фінансів та управління.
  • Правова система України в контексті інтеграційних та глобалізаційних процесів.

Зареєструватися на конференцію та подати тези доповідей можливо до 20 жовтня 2022 року.

Завантажте детальну інформацію про конференцію та вимоги до оформлення тез.