• 22 березня відзначається Всесвітній день охорони водних ресурсів

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день охорони водних ресурсів, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. У всіх країнах світу акцентується увага на дбайливому ставленні до водних ресурсів через швидке зменшення запасів питної води.

Студенти разом з викладачами природничих дисциплін Пустовою Світланою Олександрівною та Пушенко Людмилою Михайлівною розглянули унікальні факти про водні ресурси України та світу; обговорили основні джерела забруднення поверхневих водних джерел – річок, водосховищ, зокрема Дніпра, який забезпечує водою близько 2/3 населення України; дослідили якість питної води за органолептичними показниками та проаналізували вплив воєнних дій на водні об’єкти України.

Молодь активно цікавилась станом водойм у їх рідних населених пунктах, можливістю рибної ловлі в річках і озерах, отримуючи вичерпні відповіді від викладачів.

Проведений захід  - це крок до формування екологічної культури студентів. Тільки спільно з екологічно активною та свідомою молоддю можливо змінити стан наших водойм та діяти в унісон зі світовою спільнотою щодо подолання викликів та проблем, пов’язаних з водною кризою.