• Є Європейському університеті відбувся урочистий випуск магістрів

7 березня 2024 року відбувся урочистий випуск студентів магістратури Європейського університету.

Із вітальною промовою до випускників звернувся проректор з навчально-методичної роботи Ягодзінський Сергій Миколайович, доктор філософських наук, професор. Керівники структурних підрозділів ЄУ привітали випускників з успішним завершенням навчання.

Проректор зазначив, що перед випускниками відкриті нові життєві шляхи і побажав, щоб вони були ясними, а диплом Європейського університету був не лише документом про вищу освіту, але й надійним провідником на професійному обрії, предметом гордості, професійного зростання та знаком приналежності до великої родини ЄУ.

Замість випускника-магістра Бродового Сергія , його диплом отримує мама Лідія Кононівна. Жінка розповіла, що на вручення диплому син приїхати не зміг, бо служить у ЗСУ. Ми дякуємо Сергію та усім захисникам, що вони боряться за нас, за нашу свободу, за наше сьогодення та майбутнє.

Шановні випускники! Попереду у вас професійна діяльність або продовження навчання для здобуття наукових ступенів. Ми бажаємо вам і надалі сумлінності, принциповості та цілеспрямованості у досягненні поставлених цілей.

Із гордістю несіть звання випускника Європейського університету!

У добру путь!