• Європейський університет запрошує на (не) популярний курс з акредитації освітніх програм!

(не) Популярний курс з акредитації освітніх програм за рівнями "Бакалавр", "Магістр", "Доктор філософії" від Приватного вищого навчального закладу "Європейський університет" та Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності.

Курс розрахований на науково-педагогічних і педагогічних працівників закладів вищої освіти - викладачів, гарантів освітніх програм, завідувачів кафедр, деканів, працівників служб і відомств університетів.

Разом ми пройдемо (не) формальними стежками акредитаційного процесу - від нормативної бази до змістовного наповнення кожного етапу акредитації, від підготовки необхідного пакету документів до комунікації з експертами, від створення відкритого освітнього середовища до захисту вашого права надавати освітні послуги.

Наша мета - озброїти вас знаннями, мотивацією, психологічною готовністю до акредитації освітніх програм як в національних акредитаційних агенціях, так і в іноземних.

Старт - 15.05.2024

Деталі та реєстрація на https://shp.lol/Xlm2