• Студенти юридичного факультету ЄУ взяли участь у зустрічі на тему «Практичні аспекти діяльності суду та виклики, які стоять перед суддівською системою в умовах воєнного стану»

В гості до студентів юридичного факультету завітав суддя Оболонського районного суду міста Києва Андрій Пономаренко із доповіддю на тему: «Практичні аспекти діяльності суду та виклики, які стоять перед суддівською системою в умовах воєнного стану».

Зустріч пройшла в залі судових засідань Європейського університету, яка використовується студентами факультету для проведення практичних занять та імітації судового процесу під час навчання.

Пан Андрій розказав про свій шлях призначення на посаду судді, практичні кейси із якими працював та які знаходяться на даний момент в його провадженні.

Особливу увагу було приділено критеріям та вимогам до посади судді, шляху становлення та компетентностям, якими повинен володіти суддя, організаційним аспектам діяльності суду, а також значенню набутих під час навчання теоретичних знань та використання їх в практичних реаліях.

Студенти змогли отримати відповіді на всі питання та зазначили, що сподіваються на повторну зустріч, так як доповідач був обмежений в часі, тому що через дуже короткий час в цей день у нього було заплановано судове засідання, в якому він є головуючим суддею.