• В Бізнес-коледжі Європейського університету пройшов захід до Всесвітнього тижня грошей

Кураторами першого курсу Фахового бізнес-коледжу був проведений захід до Всесвітнього тижня грошей, який проходив 18-22 березня в Україні.

Студенти 011 групи на чолі з куратором, доцентом Атаманською Світланою Сергіївною, активно взяли участь у заході на тему: "Історія виникнення грошей". Студенти дізналися про історію грошей, яка налічує тисячоліття і пов'язана з еволюцією торгівлі, економіки та суспільства, а й розглянули ключові етапи історії грошей від обміну товарами до електронних грошей. У кінці студенти мали можливість доторкнутися до старовинних монет XVI- XX ст. з особистої колекції Атаманської С.С.

Студенти 012 групи (куратор ст.викл. Мовчан Олена Вадимівна) брали участь в турнірі з фінансової грамотності для підлітків та грі «Правда чи брехня» для підлітків в межах програми Global Money Week.

Студенти 013,014,015 груп виявили бажання взяти участь у грі "Фінансове піксі". Куратор ст. викл. Волкова Нінель Миколаївна з задоволенням приєдналася до компанії своїх студентів на кураторській годині.