• Засідання гуртка "Володар слова" з нагоди річниці Т.Г.Шевченка

Ми з гуртківцями не могли оминути своєю увагою 210-ту річницю від дня народження Т.Г. Шевченка. Метою проведення нашої зустрічі було показати велич і неповторність творчої спадщини Т.Шевченка, її значення для розвитку української літератури.

Студенти Фахового бізнес-коледжу із задоволенням виразно читали найулюбленіші поезії «Кобзаря», декламували вірші  та уривки з поем Тараса  Шевченка, подорожуючи сторінками його життя. Були виявлені нові факти з біографії Шевченка як письменника, поета, художника, громадянського діяча. Найбільшим враженням   було те, що гуртківці змогли побачити перший у світі «Кобзар» 1840 року, що лише надихнуло наших учасників та майбутні амбітні мистецькі плани та проєкти.

До нових зустрічей...