• Команда Стартап клубу Європейського університету вийшла у фінал конкурсу стартапів серед українських університетів!

Друзі, у нас чудова новина! Команда першокурсників факультету інформаційних систем та технологій Європейського університету вийшла у фінал конкурсу стартапів серед українських університетів!

22 лютого о 14:00 відбудеться фінальний студентський стартап-батл.

У ньому будуть змагатися за перемогу у фіналі 7 студентських команд з різних університетів, в тому числі і наша.

Запрошуємо вас вболівати за команду першого курсу, 212/2 групи (Колесник Юлія, Карапетян Анна, Бондаренко Максим, Іщук Ілля) із стартапом SURF - застосунок для пошуку фільмів за одним кадром.

Бажаємо успіхів та підтримуємо команду Європейського університету!

Реєстрація за посиланням: https://yep.piar.io/ssbfeb23

Мережа академічних бізнес-інкубаторів YEP та партнери будуть розігрувати подарунки серед глядачів.