• Осінній стартап сезон у Європейському університеті розпочато!

15 вересня 2021 року відбувся урочистий Promo Event "Start a startup", на якому студенти познайомилися зі світом стартап екосистеми та інновацій! Учасники івенту дізналися про :

- розвиток університетського стартап руху, наші досягнення, перемоги та перспективи інноваційного підприємництва від координатора стартап програми ЄУ Елена Скляренко;

- сутність стартапу, сучасні тенденції, місію та візію Мережі академічних бізнес-інкубаторів YEP! та можливості молодого стартапера від Андрія Заікіна;

- адженту та формати івентів стартап клубу, новинки та дайджест нового сезону від операційної команди клубу Анастасії Клименко та Alexandr Kiritsa;

- кейси відомих успішних українських стартапів, яким вдалося вийти на світовий ринок від івент менеджерів клубу Виталія Кукоби та Іллі Остапчука;

- досвід створення власної стартап ідеї від фіналіста Націнального конкурсу стартапів YEP минулого сезону Родіона Білецького.

Дякуємо нашим спікерам за мотиваційні промови і яскраві кейси! Чекаємо всіх зацікавлених у генерації, розробці та впровадженні власних інноваційних проектів студентів на наступних івентах стартап клубу Європейського університету.

Слідкуйте за новинами на сторінці стратап-клубу Європейського університету StartupclubEU - наступний івент вже скоро!