• Відбулася координаційна нарада із директорами філій Європейського університету

11 січня 2022 року відбулася координаційна нарада проректора з навчально-методичної роботи С.М. Ягодзінського, начальника навчальної частини А.О. Козинця із директорами філій Європейського університету.

На порядку денному були питання організації навчального процесу в другому семестрі 2021-2022 н.р., форми ведення профорієнтаційної роботи, планування позааудиторних заходів для студентів, стратегічні плани розвитку підрозділів.

Очільниками відокремлених підрозділів було підтримано рішення керівництва університету розпочати навчання в другому семестрі в очному форматі, а також висловлені побажання і рекомендації щодо співпраці філій, обміну кращими практиками роботи з абітурієнтами та студентами.