• Зустріч студентів юридичного факультету ЄУ з керуючим партнером “Grishakov Vlasova & partners”

В продовження циклу ознайомлення із правничими професіями та зустрічей із відомими правниками Юридичним факультетом Європейського університету організовано та проведено зустріч студентів факультету із адвокатом, керуючим партнером адвокатського об’єднання “Grishakov Vlasova & partners”, Заслуженим діячем науки і техніки України, доктором юридичних наук, професором Власовою Ганною Петрівною.

Ганна Петрівна в ході спілкування із студентами поділилася своїм професійним досвідом роботи в як науковця, так і практика в сфері адвокатури, розказала щодо окремих ньюансів адвокатської діяльності та особливостей роботи адвоката. Наголосила на важливості глибокого теоретичного навчання майбутніх адвокатів та поділилася окремими власними практичними навичками щодо обрання правильної стратегії в роботі адвоката.

Під час зустрічі поставлена велика кількість запитань до гостя, як студентами, так і викладачами факультету, на які було надано обширні відповіді із зазначенням аргументів чому саме професія адвоката є особливо важливою зараз в системі правничих професій.

Завершуючи зустріч, Ганна Петрівна висловила впевненість в тому, що такі енергійні та кваліфіковані студенти завжди будуть затребувані на ринку праці та зможуть знайти своє місце в системі правничих професій.